PROJELERİMİZ

Antalya Projelerimizde Arge, Kobiler ve Yerel Yönetimlerin Avrupa Birliği,TÜBİTAK, KOSGEB, Kalkınma Ajansları ve diğer ulusal-uluslararası kuruluşların fonlarına ulaşma noktasında; araştırma, danışmanlık ve projelendirme konularında faaliyet gösteren bir danışmanlık şirketidir.

Firmamız, kobilerin ulusal ve uluslararası Ar-Ge fonlarından, vergisel ve mali teşviklerden faydalanmaları, üniversite-sanayi işbirliğinin kurulması, firmaların teknokent/serbest bölge gibi alanlara taşınması veya kendi Ar-Ge/Tasarım Merkezlerini kurabilmesini, yenililikçi Ar-Ge projeleri geliştirerek firmaların özgün, lider kurumlar haline getirilmesini ve ülkemizin global rekabetçiliğine katkı sunmayı hedeflemektedir.

Antalya KOSGEB Danışmanlık hizmeti kapsamında hazırladığımız danışmanlık hizmetleri, Ar-Ge ve proje yazımı konularında, Antalya ve çevre illerinde firmaların Ar-GE süreçleri, ürün geliştirme süreçleri ve firmalarını büyütmek için ihtiyaç duydukları desteklere ulaşmaları için hizmet sağlayan firmamız, proje yazımı hizmeti vermektedir. Antalya danışmanlık ve proje hizmeti almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

REFERANSLAR

KONYA PROJE HİZMETLERİ

PROJELENDİRME AŞAMALARI

Yeni Fikir Süreci

Yol Haritası Belirleme

Projelendirme Süreci

Proje Teslimatı